Metaliniai laiptai

Laiptai yra neatskiriama bet kurio pastato – privataus namo arba komercinių patalpų dalis,. Laiptai yra nuolat naudojami, todėl yra svarbu, kad jie būtų patvarūs. Laiptų dizaino pasirinkimas labai atsakingas procesas, kuriuo metu negalima suklysti pasirenkant jų medžiagą. Laiptų medžiaga turėtų atitikti šiuos reikalavimus: komfortas, patraukli kaina ir grožis. Metalas yra medžiaga, kuri turi visas šias savybes.

Tvirtumas

Metalas yra labai tvirta medžiaga, kuri gali atlaikyti nepalankių oro sąlygų poveikį ir didelio svorio apkrovą. Pagal visus parametrus laiptai iš metalo yra tvirtesni negu laiptai pagaminti iš kaip betono arba medienos.

Ilgaamžiškumas

Metaliniai laiptai sukurti tam, kad tarnautų ilgai ir patikimai. Metalas nepaveikiamas korozijos, puvimo, arba deformacijos.

Universalumas

Metalas yra kalimui puikiai pritaikyta medžiaga.  Iš jo lengva formuoti ir kurti beveik visų įmanomų formų arba dydžių gaminius.

Ekonomiškumas

Metalas yra medžiaga, kuri yra pigesnė negu betonas, mediena arba kita medžiaga iš kurios gali būti gaminami laiptai. Kadangi metalas pasižymi ilgaamžiškumu, universalumu, tvirtumu ir estetiniu patrauklumu, jis yra vienas iš optimaliausių statybinių medžiagų.
Metaliniai laiptai Vilnius Lietuva